۱۳۹۷/۷/۲۲
اخبار جامعه قالبسازان
اخبار نمایشگاهی
منتظر دیدارتان هستیم
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت
حضور جامعه قالبسازان ایران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

غرفه جامعه قالبسازان ایران در نمایشگاه صنعت
غرفه جامعه قالبسازان ایران در نمایشگاه صنعت


هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، میزبان حدود ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی می باشد که از این میان ۱۶۰ شرکت از کشورهای مختلف جهان از جمله چین، آلمان، پاکستان، جمهوری چک و غیره حضور دارند.

این نمایشگاه حدود ۱۰ سالن از فضای نمایشگاه را اشغال کرده که شامل سالن های ۳۱A ، ۳۱ B، ۳۵ ، ۳۸، ۳۸B، ۴۰، ۴۱، ۴۱Bو ۴۰ A و فضای باز می باشد.

در این نمایشگاه انواع تجهیزات صنعتی و کارگاهی، خطوط تولید صنایع بزرگ و کوچک، ابزار آلات و صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی و خدمات فنی مهندسی به نمایش گذاشته شده است. آشنایی با نوین ترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه، تبادل اطلاعات دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت‌کنندگان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای عرضه شده در بخش های مختلف صنعت، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغال زایی و بازاریابی جزء برنامه‌های جانبی هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران می باشد.

شایان ذکر است جامعه قالبسازان ایران در سالن ۳۸B از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا تاریخ ۲۴ مهر ماه پذیرای حضور گرمتان می باشد.

 

0 نظر موجود است
در حال حاضر شما در پروفایل شخصی خود نیستید و قادر به نظر دهی نمی باشید.

اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید، از اینجا وارد شوید.

و اگر تا به حال ثبت نام نکرده اید، از اینجا اقدام نمایید.